Zawody sportowe

XXIV Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym

Już za tydzień, 15-16 czerwca 2024 r., Poznań stanie się centrum młodzieżowego karate! W Hali UAM MORASKO przy ul. Zagajnikowej 9 odbędzie się XXIV Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym, prestiżowe wydarzenie sportowe pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka oraz Prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka.

W zawodach weźmie udział blisko 1000 młodych zawodników i zawodniczek w wieku od 6 do 13 lat, reprezentujących 86 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate Tradycyjnego. Uczestnicy będą rywalizować w różnych kategoriach, demonstrując swoje umiejętności w kata oraz kumite, konkurencjach indywidualnych i drużynowych pokazując nie tylko technikę, ale i ducha karate.

Program imprezy wzbogacony zostanie przez Piknik Rodzinny z okazji 50-lecia Klubu Karate Tradycyjnego „Orzeł”. Piknik będzie idealną okazją do świętowania jubileuszu klubu oraz integracji społeczności sportowej i rodzin zawodników. Wśród atrakcji znajdą się animacje, gry i zabawy dla dzieci i wspólne grillowanie.

Szczegóły Wydarzenia:

  • Data: 15 – 16  czerwca 2024 r.
  • Miejsce: Hala UAM MORASKO, ul. Zagajnikowa 9, Poznań
  • Rozpoczęcie Turnieju: godz. 10:00
  • Rozpoczęcie Pikniku: godz. 12:00

Organizatorzy wydarzenia:

  • Klub Karate Tradycyjnego „Orzeł”
  • Wielkopolski Związek Karate Tradycyjnego
  • Polski Związek Karate Tradycyjnego

Wydarzenie jest dofinansowane z budżetu Województwa Wielkopolskiego oraz z budżetu Miasta Poznania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników karate, rodziny zawodników oraz mieszkańców Poznania do uczestnictwa w tym wyjątkowym dniu. Przyjdźcie wspierać młodych adeptów karate i cieszcie się rodzinną atmosferą Pikniku. To będzie dzień pełen emocji, sportowej rywalizacji i wspólnego świętowania!

Do zobaczenia w Poznaniu!