Klub Karate Tradycyjnego 'Orzeł' w Poznaniu
belka1 aktualność belka2  
II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Tradycyjnym
II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Tradycyjnym
06 kwietnia 2019 Tarnowo Podgórne
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM!!!
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM!!!
Prowadzimy szkolenie na wszystkich szczeblach zaawansowania i wieku. Nasi instruktorzy to wybitni specjaliści z kwalifikacjami Ministra Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej. Treningi odbywają się w sekcjach w Poznaniu, Tarnowie Podgórnym, Kicinie, Lusowie i Kamionkach.
LICENCJA CZŁONKOWSKA PZKT - ZMIANA NUMERU KONTA
LICENCJA CZŁONKOWSKA PZKT - ZMIANA NUMERU KONTA
W związku z wprowadzeniem przez Walne Zgromadzenie PZKT indywidualnych licencji członkowskich PZKT dla wszystkich członków PZKT od dnia 1 stycznia 2015 r., informujemy, że Zarząd PZKT ustalił roczną wysokość składki na kwotę 40 zł/os.


belka1 materiały belka2  
płyta kata cz 2
Andrzej Zarzeczny - Karate Tradycyjne
Kata część 2: Heian Yondan, Heian Godan.

Klub Karate Tradycyjnego "ORZEŁ" Poznań wspólnie z firma PIRANUS PPHU oraz dzięki firmie Canon Polska, przygotowali płyty DVD z materiałem szkoleniowym zawierającym kata Heian Yondan oraz Heian Godan (w części drugiej).Materiał przedstawiający kata, składa się z czterech części. Pierwsza przedstawia cztery ujęcia, kata filmowane każde z innej strony, wykonywane powoli, zgodnie z rytmem oraz jedno filmowane z przodu wykonane zgodnie ze wszystkimi zasadami. Druga część to embusen. Cały schemat kata jest podzielony na poszczególne sekwencje filmowane z góry ilustrowane ustawieniem stóp w poszczególnych pozycjach oraz precyzujące kolejność ruchów stóp w poszczególnych sekwencjach. Trzecia część zawiera ważniejsze punkty, charakterystyczne dla każdego kata. Umiejscowienia poszczególnych ruchów ilustrowane jest planszami z embusen, łącznie ze wskazaniem położenia filmujących kamer. Poszczególne ruchy pokazywane są w zbliżeniu oraz filmowane są z kilku kierunków. Przed każdą z nich pokazany jest fragment kata w którym się znajdują. Czwarta część to bunkai. Podobnie jak w ważniejszych punktach filmowane są z kilku stron, ilustrowane planszami z embusen, fragmentami kata oraz wykonywane są powoli oraz przy pełnej prędkości.


Aby powiększyć dwukrotnie naduś na okno.
Płyty można kupić:
     
  •    bezpośrednio u trenerów KKT "Orzeł"
  •    w siedzibie wydawcy - Piranus ul. Przybyszewskiego 39 Poznań, tel/fax 061 658 44 98
  •    poprzez formularz zamówienia: www.piranus.pl zakładka wydawnictwo
  •    wysyłając e-mail ze wszystkimi danymi niezbędnymi do realizacji zamówienia na adres: dvd@piranus.com
  •    cena płyty: 29zł
Klub wspieraja: Hotel Vivaldi Piranus Regnis Poznań KEMA VMG