Klub Karate Tradycyjnego 'Orzeł' w Poznaniu
belka1 aktualność belka2  
II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Tradycyjnym
II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Tradycyjnym
06 kwietnia 2019 Tarnowo Podgórne
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM!!!
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM!!!
Prowadzimy szkolenie na wszystkich szczeblach zaawansowania i wieku. Nasi instruktorzy to wybitni specjaliści z kwalifikacjami Ministra Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej. Treningi odbywają się w sekcjach w Poznaniu, Tarnowie Podgórnym, Kicinie, Lusowie i Kamionkach.
LICENCJA CZŁONKOWSKA PZKT - ZMIANA NUMERU KONTA
LICENCJA CZŁONKOWSKA PZKT - ZMIANA NUMERU KONTA
W związku z wprowadzeniem przez Walne Zgromadzenie PZKT indywidualnych licencji członkowskich PZKT dla wszystkich członków PZKT od dnia 1 stycznia 2015 r., informujemy, że Zarząd PZKT ustalił roczną wysokość składki na kwotę 40 zł/os.


belka1 Miejsca treningów belka2  

Dom Kultury "Jagiellonka" os. Jagiellońskie 120

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od 5 roku życia. Oprócz poznawania podstawowych elementów karate, zainteresowani mają także możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w różnego rodzaju grach zespołowych i zabawach zręcznościowych, które są stałym elementem każdego treningu. W myśl, iż dziecko najlepiej i najchętniej uczy się przez zabawę, to właśnie ten czynnik jest nieodzownym fragmentem wszelkiej aktywności, jaka jest podejmowana w trakcie zajęć. Atmosfera radości i wzajemnego szacunku pozwala na opanowywanie coraz to nowszych i trudniejszych technik karate czyniąc dziecko szczęśliwym i pełnym wiary we własne możliwości. Program jest skonstruowany
i dopasowany do potrzeb i możliwości dzieci tak, że każdy może dołączyć na treningi w dowolnym momencie bez obaw, że nie poradzi sobie
z opanowaniem tego co inni już potrafią. Instruktor głównie ma na celu indywidualizację swoich podopiecznych, którzy stają się podmiotem wzajemnej interakcji.

Grupa początkująca:

  • wtorki godz. 16.00 - 17.00
  • Zajecia rozpoczną się w chwili utworzenia się grupy min 8 osób.


zobacz na mapce

Zapisy w Domu Kultury lub telefonicznie.
Instruktor: Barbara Gryka
Kontakt: 0503698524

Klub wspieraja: Hotel Vivaldi Piranus Regnis Poznań KEMA VMG