Klub Karate Tradycyjnego 'Orzeł' w Poznaniu
belka1 aktualność belka2  
II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Tradycyjnym
II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Tradycyjnym
06 kwietnia 2019 Tarnowo Podgórne
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM!!!
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM!!!
Prowadzimy szkolenie na wszystkich szczeblach zaawansowania i wieku. Nasi instruktorzy to wybitni specjaliści z kwalifikacjami Ministra Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej. Treningi odbywają się w sekcjach w Poznaniu, Tarnowie Podgórnym, Kicinie, Lusowie i Kamionkach.
LICENCJA CZŁONKOWSKA PZKT - ZMIANA NUMERU KONTA
LICENCJA CZŁONKOWSKA PZKT - ZMIANA NUMERU KONTA
W związku z wprowadzeniem przez Walne Zgromadzenie PZKT indywidualnych licencji członkowskich PZKT dla wszystkich członków PZKT od dnia 1 stycznia 2015 r., informujemy, że Zarząd PZKT ustalił roczną wysokość składki na kwotę 40 zł/os.


belka1 news belka2  
2019-02-23 | Czwartek
ORZEŁ CUP 2019

W sobotę 23 lutego 2019 roku w hali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Lusowie odbył się Turniej w Karate Tradycyjnym  „ORZEŁ CUP 2019”. Zawody współfinansowane były przez Gminę Tarnowo Podgórne a patronat honorowy nad turniejem objął Wójt Gminy Tarnowo Podgórne Pan Tadeusz Czajka.

W trakcie ceremonii otwarcia zawodów Prezes KKT „Orzeł” Poznań Sensei Szymon Gogola wręczył dyplomy i statuetki najlepszym zawodnikom 2018 roku według rankingu klubu.

Odznaczonymi za całoroczną pracę i osiągnięte sukcesy zawodnikami zostali:
- Milena Sokołowska - kategoria do 7 lat
- Natalia Prewicz - kategoria 8-9 lat;
- Marta Ciszak - kategoria 10-11 lat;
- Leon Frankowski - kategoria 12-13 lat;
- Oskar Szkudlarz - kategoria junior młodszy.

Wyróżnienie zdobyli również: Antoni Frankowski, Julia Adamiak, Gabriela Święch, Mateusz Chojnowski, Igor Tymiński, Aleksandra Mermela, Nicolas Grek oraz Marceli Majerczyk.

W turnieju rywalizowali zawodnicy UKS KT „Orzeł” Lsuowo z sekcji z Lusowa i Tarnowa Podgórnego oraz zawodnicy Klubu Karate Tradycyjnego „Orzeł” Poznań z różnych sekcji na terenie Poznania i okolic (sekcje: Kamionki, Kicin, Poznań: ODK „Orle Gniazdo”, Pogodna, ODK „Jędruś”, Orła Białego, Winiary, Wilda, Pułaskiego, Piątkowo) W 16 konkurencjach rywalizowało  118 zawodników i zawodniczek.  Zawodnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom. Zwycięzcy w każdej  z rozegranych konkurencji otrzymali puchar, medale i nagrody rzeczowe, natomiast wszyscy uczestnicy zawodów słodki upominek i pamiątkowy medal. Odbyła się również konkurencja I KROKU W KARATE dla przedszkolaków, w której wszyscy uczestnicy zajęli pierwsze miejsce.


Poniżej zamieszczamy tabele wyników „ORZEŁ CUP 2019”.


1. KIHON DZIECI DO LAT 7  ( ur. 2012 i młodsi)
    I m.    Bączyk Borys, Jakub Gerke, Julia Kantarek, Jan Świgoń, Jakub Urbaniak, Igor Motyl,    Dominik Białecki, Aleksander Banach, Aleksander Rusnaczenko, Dominik Różak, Ksawery Zieliński, Karolina Białecka, Albert Kulikowski
 
2. KIHON CHŁOPCÓW 8-9  LAT   ( ur. 2011 – 2010)
    I m.       Borys Tyma                          s. Lusowo
    II m.      Wiktor Flachmański             s. Tarnowo Podgórne
    III m.     Jakub Sypniewski                s. ODK „Orle Gniazdo”
   
3. KIHON DZIEWCZĄT 8-9  LAT   ( ur. 2011 – 2010)
    I m.       Julia Rybińska                       s. Wilda
    II m.     Antonina Weyna                    s. Kiciń
    III m.    Anna Wilińska                       s. Wilda
    IV m.    Zuzanna Tobys                      s. Wilda

 4. KATA DZIECI 8-9 LAT ( ur. 2011 - 2010) 8 KYU
    I m.        Maria Maćkiewicz                s. ODK „Orle Gniazdo”
    II m.      Jakub Odunken                      s. Lusowo
    III m.     Magdalena Majewska           s. Lusowo
    IV m.     Marcin Uryga                        s. Lusowo

5. KATA DZIECI 8-9 LAT ( ur. 2011 - 2010) 7-6 KYU
    I m.       Adam Chojnowski                 s. ODK „Orle Gniazdo”
    II m.      Jan Urbaniak                          s. Kamionki
    III m.     Maria Barszcz                        s. Lusowo
    IV m.     Milena Sokołowska               s. ODK „Jędruś”

6. KIHON DZIECI  10-11 LAT ( ur. 2009 - 2008)
    I m.       Dominika Tęczyńska              s. Winiary
    II m.      Denis Mitsenko                      s. Winiary
    III m.     Agata Kabus                           s. Kamionki
    IV m.     Andrzej Formanowicz            s. Morasko

7. KATA DZIEWCZĄT  10 – 11 LAT ( ur. 2009 - 2008) 6-4 KYU
    I m.       Pola Słaba                                s. Kicin
    II m.      Anna Górska                           s. Kicin
    III m.     Natalia Prewicz                       s. Puławskiego
    IV m.     Lena Frołow                            s. Kicin

8. KATA CHLOPCÓW 10 – 11 LAT ( ur. 2009 - 2008) 9-7 KYU
    I m.       Olgierd Dobek                         s. Piątkowo
    II m.      Bartosz Wlazły                        s. Orła Białego
    III m.     Kacper Dziadowicz                 s. Tarnowo Podgórne
    IV m.     Stanisław Gierka                     s. Piątkowo

9. KATA CHLOPCÓW 10 – 11 LAT ( ur. 2009 - 2008) 6-4 KYU
    I m.       Antoni Frankowski                  s. Lusowo
    II m.      Jakub Janas                              s. Lusowo
    III m.     Marek Uryga                           s. Lusowo
    IV m.     Pawlak Igor                             s. Lusowo

10. KUMITE DZIEWCZĄT 10 – 11 LAT ( ur. 2009 - 2008) 6-4 KYU
    I m.       Lena Frołow                             s. Kicin
    II m.      Julia Wiktorowska                   s. Kicin
    III m.     Natalia Prewicz                        s. Puławskiego
    III m.     Anna Górska                            s. Kicin

11. KUMITE CHŁOPCÓW 10 – 11 LAT ( ur. 2009 - 2008) 9-7 KYU
    I m.       Kacper Dziadowicz                     s. Tarnowo Podgórne
    II m.      Olgierd Dobek                           s. Piątkowo
    III m.     Stanisław Gierka                       s. Piątkowo
    IV m.     Jan Gierka                                  s. Piątkowo

12. KUMITE CHŁOPCÓW 10 – 11 LAT ( ur. 2009 - 2008) 6-4 KYU
    I m.       Antoni Frankowski                    s. Lusowo
    II m.      Marek Uryga                             s. Lusowo
    III m.     Szymon Goździak                     s. Kicin
    IV m.     Michał Tomczak                       s. Pogodna

13. KATA DZIEWCZĄT 11 – 12 LAT ( ur. 2008 - 2007) 9-7 KYU
    I m.       Hanna Świgoń                            s. Tarnowo Podgórne
    II m.      Strzelecka Barbara                     s. Piątkowo
    III m.     Anna Formanowicz                   s. Piątkowo
    IV m.     Dominika Nowacka                   s. Piątkowo

14. KATA  DZIECI  12 – 13 LAT ( ur. 2007 - 2006) 7-6 KYU
    I m.       Filip  Dzidowicz                         s. Tarnowo Podgórne
    II m.      Aleksandra Mermela                  s. Piątkowo
    III m.     Stanisław Iwina                          s. Piątkowo
    IV m.     Raszewski Jakub                        s. Piątkowo

15. KUMITE DZIECI 12 – 13 LAT ( ur. 2007 - 2006) 7-6 KYU
    I m.       Aleksandra Mermela                  s. Piątkowo
    II m.      Filip Dzidowicz                          s. Tarnowo Podgórne
    III m.     Mikołaj Woźniak                       s. Pogodna
    IV m.     Jakub Raszewski                        s. Lusowo

16. KATA JUNIORÓW MLODSZYCH 14 – 15 LAT ( ur. 2005 - 2004)
    I m.       Nicolas Grek                               s. Tarnowo Podgórne
    II m.      Oskar Szkudlarz                         s. Tarnowo Podgórne
    III m.     Leon   Frankowski                     s. Lusowo
    IV m.     Marta Ciszak                              s. Puławskiego

Klub wspieraja: Hotel Vivaldi Piranus Regnis Poznań KEMA VMG