Klub Karate Tradycyjnego 'Orzeł' w Poznaniu
belka1 aktualność belka2  
II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Tradycyjnym
II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Tradycyjnym
06 kwietnia 2019 Tarnowo Podgórne
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM!!!
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA W NOWYM ROKU SZKOLNYM!!!
Prowadzimy szkolenie na wszystkich szczeblach zaawansowania i wieku. Nasi instruktorzy to wybitni specjaliści z kwalifikacjami Ministra Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej. Treningi odbywają się w sekcjach w Poznaniu, Tarnowie Podgórnym, Kicinie, Lusowie i Kamionkach.
LICENCJA CZŁONKOWSKA PZKT - ZMIANA NUMERU KONTA
LICENCJA CZŁONKOWSKA PZKT - ZMIANA NUMERU KONTA
W związku z wprowadzeniem przez Walne Zgromadzenie PZKT indywidualnych licencji członkowskich PZKT dla wszystkich członków PZKT od dnia 1 stycznia 2015 r., informujemy, że Zarząd PZKT ustalił roczną wysokość składki na kwotę 40 zł/os.


belka1 news belka2  
2019-03-23 | Czwartek
XVI Turnieju Eliminacyjnego do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski

Dnia 23 marca 2019 r. we Wrześni odbył się XVI Turniej Eliminacyjny do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym organizowany przez UKS KT "Orzeł" Września.
W zawodach wzięło udział około 300 zawodników z 17 klubów karate  (Zielonej Góry, Piły, Włocławka, Gniezna, Poznania, Wrocławia, Oleśnicy oraz Wrześni).


Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy KKT "Orzeł" Poznań, zdobywając łącznie 19 medali co dało 3 miejsce w klasyfikacji końcowej klubów.


Medale dla KKT Orzeł Poznań zdobyli:
I miejsce – Lena Frołow – Kumite dziewcząt 10-11 lat
II miejsce – Julia Rybińska – Kihon dziewcząt 8-9 lat
II miejsce – Natalia Prewicz – Kata dziewcząt 10-11 lat, 5 kyu
II miejsce – Natalia Prewicz – Kumite dziewcząt 10-11 lat
II miejsce – Gabriela Święch – Kata dziewcząt 12-13 lat, 5-4 kyu
II miejsce – Konrad Włodarczyk – Kihon chłopców 8-9 lat
II miejsce – Adam Chojnowski – Kata chłopców 8-9 lat, 7 kyu
II miejsce – Denys Mitsenko – Kihon dzieci 10-11 lat
II miejsce – Adam Sokołowski – Kumite chłopców 12-13 lat, 5 kyu i wyżej
III miejsce – Lena Strużyńska – Kihon dzieci do lat 7
III miejsce – Zuzanna Tobys – Kihon dziewcząt 8-9 lat
III miejsce – Maria Maćkiewicz – Kata dziewcząt 8-9 lat, 8 kyu
III miejsce – Milena Sokołowska – Kata dziewcząt 8-9 lat, 7 kyu
III miejsce – Lena Frołow – Kata dziewcząt 10-11 lat, 6 kyu
III miejsce – Oliwia Janowiak – Kata dziewcząt 12-13 lat, 7 kyu
III miejsce – Oliwia Janowiak – Kumite dziewcząt 12-13 lat, do 6 kyu
III miejsce – Marta Ciszak – Kata 12-13 lat, 3-2 kyu
III miejsce – Marta Ciszak – Kumite dziewcząt 12-13 lat, 5 kyu i wyżej
III miejsce – Jan Urbaniak – Kata chłopców 8-9 lat, 7 kyu
IV miejsce – Ewa Wachowska – Kumite kobiet – Senior (rek.)

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

OSS!

wrz1.jpg; wr2.jpg; wr3.jpg; wr4.jpg; wr5.jpg; wr6.jpg; wr7.jpg; wr8.jpg; wr9.jpg; wr10.jpg; wr11.jpg; wr12.jpg; wr13.jpg; wr14.jpg; wr15.jpg; wr16.jpg; wr17.jpg; wr18.jpg; wr19.jpg

Klub wspieraja: Hotel Vivaldi Piranus Regnis Poznań KEMA VMG