Trenerzy KKT Orzeł

Andrzej Zarzeczny 5 DAN

Wiceprezes KKT „Orzeł” Poznań
Absolwent AWF w Poznaniu
Trener II klasy karate
Instruktor klasy międzynarodowej,
Trener Kadry Seniorów PZKT
Wychowawca wielu medalistów Mistrzostw Świata, Europy i Polski
Związany z klubem od 1981 roku.
 

Osiągnięcia: 

Wicemistrz świata w kata drużynowym – Pruszków ’98. XX 
Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym Łódź ’99 – II m. w kata drużynowym i III m. w kata indywidualnym.
Mistrz Europy w kata drużynowym stylowych mistrzostw Europy Tenvald ’99.
Wicemistrz świata w fuku-go i brązowy medalista w kata drużynowym – Treviso ’94.
Mistrz Europy w Fuku-go Bukareszt 1996.
Wielokrotny medalista mistrzostw Europy w fuku-go, kata indywidualnym i kata drużynowym.
Mistrz Polski 2000 w kata indywidualnym.
Wicemistrz Europy w kata drużynowym Kijów 2000.
Wicemistrz Świata w kata drużynowym i brązowy medalista w kata indywidualnym MŚ Bolonia 2000.
Mistrz Europy w kata drużynowym FUDOKAN- 2001
Wicemistrz Europy w kata drużynowym i brązowy medalista w kata indywidualnym ME Moskwa 2002.
Uczestnik zawodowej ligi karate tradycyjnego od 2001.
Wicemistrz Świata w kata drużynowym Belgrad 2002
Mistrz Polski w kata drużynowym 2003
Wicemistrz Europy w kata drużynowym Wilno 2003

 Szymon Gogola 3 DAN

Prezes KKT „Orzeł” Poznań
Absolwent AWF w Poznaniu.
Nauczyciel Mianowany W-F
Licencjonowany instruktor PZKT.
Wychowawca wielu medalistów Mistrzostw Świata, Europy i Polski
Związany z klubem od 1980 roku

Osiągnięcia:

Mistrzostwa Europy FUDOKAN:
II m. KATA drużynowe mężczyzn 1993 (z A. Zarzeczny, T. Sierakowski)
III m. KATA drużynowe mężczyzn 1994 (z A. Zarzeczny, T. Sierakowski)
III m. FUKUGO mężczyzn 2000
 
Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz turniejów międzynarodowych indywidualnie i drużynowo w KATA, KUMITE, ENBU i FUKUGO

Łukasz Urbaniak 3 DAN

Absolwent AWF w Poznaniu
Nauczyciel Mianowany W-F,
Licencjonowany trener PZKT.
Związany z karate od 1991 roku. 
W klubie od 2007 r.
 
Osiągnięcia: 

Mistrz Polski w kumite drużynowym oraz enbu m/m – Łódź, 2006r.
Wicemistrz Polski w kumite drużynowym oraz en-bu m/m – Włocławek, 2007r.
Wicemistrz Polski w kumite drużynowym oraz en-bu m/m – Włocławek, 2008r.
Wicemistrz Świata w en-bu m/m – Wilno, 2008r.
Mistrz Polski w kumite drużynowym oraz en-bu m/m – Lublin 2009r.
Wicemistrz Europy w en-bu m/m – Casale Monferato, 2009r.
Uczestnik Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego w 2009r. 

Barbara Gryka 2 DAN

Absolwentka UAM w Poznaniu kier. pedagogika.
Nauczyciel dyplomowany
Dyrektor Przedszkola
Instruktor KKT „ORZEŁ” Poznań 
Związana z klubem od 1998 roku.

Uczestniczka Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego w 2008r.
Wielokrotna reprezentantka Klubu na Mistrzostwach Polski 
 
Cyprian Świech 1 Dan

Student II roku UAM w Poznaniu kier. geodezja i kartografia
Instruktor KKT „ORZEŁ” Poznań
Związany z klubem od 2007 roku

Osiągnięcia:
II m. w kumite indywidualnym – I Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym WTKU, 4-6.10.2021r. Katowice
III m. w kumite indywidualnym – XXXV Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym WTKF, 4-6.10.2021r. Katowice
III m. w fukugo – XXXII Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym, 12.06.2021r. Warszawa
III m. w kumite indywidualnym – XXXI Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym, 10-11.10.2020r. Włocławek
III m. – I Indywidualny Puchar Polski w Karate Tradycyjnym, 16.08.2020r. Sopot
 
Anna Piechocka 1 Dan

Absolwentka AWF w Poznaniu
Licencjonowany instruktor PZKT.
Swoje pierwsze kroki w karate stawiała w 1994 r.
 
Osiągnięcia:
I m.  kata indywidualnym – I Mistrzostwa Polski Senior Plus – 4.11.2023 r. Pruszków
I m.  kumite indywidualnym – I Mistrzostwa Polski Senior Plus – 4.11.2023 r. Pruszków 
 
Mateusz Chojnowski 1 Dan

Instruktor KKT „ORZEŁ” Poznań 
Maturzysta VI Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Paderewskiego w Poznaniu
Związany z klubem od 2010 r.
 
Osiągnięcia:
Medalista wielu turniejów ogólnopolskich i wojewódzkich.
 
Kaludia Bezler 1 kyu

Studentka II roku UAM w Poznaniu kier. geodezja i kartografia
Instruktor KKT „ORZEŁ” Poznań 
Związana z klubem od 2012 r.
 
Osiągnięcia:
Medalistka wielu turniejów ogólnopolskich i wojewódzkich.