Mistrzostwa Polski Senior + w Karate Tradycyjnym w Pruszkowie
Dnia 4 listopada 2023 roku Pruszków był świadkiem niezwykłego wydarzenia sportowego – pierwszych w historii Mistrzostw Polski Senior + w karate. Do boju stanęli doświadczeni i pełni pasji dorośli karatecy, a efekty ich wysiłku zaskoczyły wszystkich obecnych.
Reprezentacja KKT „Orzeł” Poznań wywalczyła imponującą liczbę 9 medali, co świadczy o wysokim poziomie umiejętności i zaangażowania zawodników.
wyniki zawodników:
Anna Piechocka:
- miejsce w kategorii kata kobiet,
- miejsce w kumite kobiet gr. AB 3kyu – dan.
Monika Zięba:
- miejsce w kumite kobiet gr. B. 6-4 kyu
Katarzyna Kantarek:
- miejsce w kategorii kata kobiet,
- miejsce w kumite kobiet gr. AB 3 kyu – dan
Łukasz Smętek:
- miejsce w kategorii kata mężczyzn,
- miejsce w kumite mężczyzn gr. B 6-4 kyu
Paweł Zięba:
- miejsce w kumite mężczyzn,
- miejsce w kata mężczyzn gr. C 6-4 kyu
Każdy zawodnik, bez względu na miejsce na podium, zasługuje na ogromne brawa za poświęcenie, determinację i sportowy ducha, jaki prezentowali na macie.
Brawa należą się również organizatorom za profesjonalne przygotowanie imprezy oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu zawodników – trenerom, rodzicom i wszystkim, którzy wspierali karate na każdym etapie.
Zdobyte medale są dowodem na to, że doświadczenie i pasja nie znają granic wiekowych. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!












