Puchar Wielkopolski 2019

W sobotę 23 listopada 2019 roku w Gnieźnie odbył się Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym. Na turnieju pojawili się reprezentanci następujących klubów: Heros Team Pabianice, Jaguar Krosno Odrzańskie, ABiRO Zielona Góra, KK Nidan Zielona Góra , KKT Shoto Piła, UKS KT Orzeł Września, KKT Orzeł Poznań, UKS KT Orzeł Lusowo i organizatorzy zawodów AKT Samuraj Gniezno.

Oglądaliśmy emocjonujące pojedynki rozgrywane na dwóch matach z podziałem na kategorie wiekowe  oraz umiejętności.  Dzieci już od 10 roku życia miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w kumite, jednak chyba najwięcej emocji widzom dostarczyły pojedynki w kategorii senior.

Dobra atmosfera na zawodach dopisała, a Nasze Orły pokazały się z najlepszej strony, zdobywając      w wielu kategoriach upragnione medale.

KKT „ORZEŁ” Poznań

I miejsce – Borys Cichecki – kata chłopców 8-9 lat, 7 kyu

I miejsce – Natalia Prewicz – kumite dziewcząt 10-11 lat, 6-4 kyu

I miejsce – Marta Ciszak – kata dziewcząt 10-13 lat, 3 kyu

I miejsce – Mateusz Dziamski – Kumite chłopców junior młodszy

I miejsce – Cyprian Święch – kumite chłopców junior

II miejsce – Maria Maćkiewicz – kata dziewcząt 8-9 lat, 8-7 kyu

II miejsce – Igor Prewicz – kata chłopców 8-9 lat, 7 kyu

II miejsce – Oliwia Janowiak – kata dziewcząt 12-13 lat, 6-4 kyu

II miejsce – Igor Tymiński – kata chłopców junior młodszy

III miejsce – Dominika Tęczyńska – kata dziewcząt 10-11 lat, 8-7 kyu

III miejsce – Natalia Prewicz – kata dziewcząt 10-11 lat, 6-4 kyu

III miejsce – Aleksandra Mermela – kumite dziewcząt 12-13 lat, 6-4 kyu

III miejsce – Mateusz Dziamski – kata Chłopców junior młodszy

III miejsce – Cyprian Święch – kata chłopców junior

IV miejsce – Julia Ślefarska – kihon dzieci do lat 9

IV miejsce – Dominika Tęczyńska – kumite dziewcząt 10-11 lat, 8-7 kyu

IV miejsce – Denys Mitsenko – kata chłopców 10-11 lat, 8-7 kyu

IV miejsce – Denys Mitsenko – kumite chłopców 10-11 lat, 8-7 kyu

IV miejsce – Lena Frołow – kata dziewcząt 10-11 lat, 6-4 kyu

IV miejsce – Aleksandra Cichocka – kumite dziewcząt 10-11 lat, 6-4 kyu

IV miejsce – Adrian Wieczorek – kata chłopców 10-11 lat, 6-4 kyu

IV miejsce – Beniamin Wieczorek – kumite chłopców 10-11 lat, 6-4 kyu

IV miejsce – Oliwia Janowiak – kumite dziewcząt 12-13 lat, 6-4 kyu

UKS KT „ORZEŁ” Lusowo

I miejsce – Antoni Frankowski – kata chłopców 10-11 lat, 6-4 kyu

I miejsce – Leon Frankowski – kata chłopców 10-13 lat, 3 kyu

I miejsce – Leon Frankowski – kumite chłopców 10-13 lat, 3 kyu

II miejsce – Antoni Frankowski – kumite chłopców 10-11 lat, 6-4 kyu

III miejsce – Maria Barszcz – kata dziewcząt 8-9 lat, 6 kyu

III miejsce – Kacper Dziadowicz – kumite chłopców 10-11 lat, 6-4 kyu

III miejsce – Julia Adamiak – kata dziewcząt 10-13 lat, 3 kyu

IV miejsce – Borys Tyma – kata chłopców 8-9 lat, 9-8 kyu

Gratulujemy udanych startów wszystkim zawodnikom i życzymy równie dobrej formy w kolejnym roku.