Najlepsi zawodnicy 2019

W sobotę 15.02.2020 w trakcie turnieju ORZEŁ CUP 2020 wyróżniono najlepszych zawodników klubu w 6 kategoriach wiekowych.  Prezes KKT Orzeł Poznań Sensei Szymon Gogola wręczył dyplomy i statuetki najlepszym zawodnikom 2019 roku według rankingu klubu.

 Zawodnikami odznaczonymi za całoroczną pracę i osiągnięte sukcesy  zostali:

Kategoria 6-7 lat (ur. 2012-2013)

  1. Marcin Uryga                   – ur. 2012             – 11 pkt.
  2. Antonina Weyna             – ur. 2012             –   9 pkt.
  3. Borys Bączyk                     – ur. 2012             –   8 pkt.

Kategoria 8-9 lat (ur. 2011-2010)

  1. Maria Barszcz                   – ur. 2010             – 23 pkt.
  2. Magdalena Majewska – ur. 2010             – 19 pkt.
  3. Julia Rybińska                   – ur. 2011             – 18 pkt.
  4. Adam Chojnowski          – ur. 2010             – 18 pkt.
  5. Borys Tyma                       – ur. 2011             – 17 pkt.

Kategoria 10-11 lat (ur. 2009-2008)

  1. Antoni Frankowski        – ur. 2009             – 71 pkt.
  2. Natalia Prewicz                                – ur. 2009             – 66 pkt.
  3. Kacper Dziadowicz         – ur. 2009             – 36 pkt.
  4. Lena Frołow                      – ur. 2009             – 30 pkt.
  5. Marceli Majorczyk          – ur. 2009             – 23 pkt.

Kategoria 12-13 lat – młodzik (ur. 2007-2006)

  1. Marta Ciszak                     ur. 2007               – 56 pkt.
  2. Leon Frankowski             ur. 2006               – 49 pkt.
  3. Filip Dziadowicz               ur. 2007               – 36 pkt.
  4. Oliwia Janowiak               ur. 2007               – 34 pkt.
  5. Aleksandra Mermela    ur. 2007               – 25 pkt.

Kategoria junior młodszy (ur. 2005-2004)

  1. Oskar Szkudlarz               ur. 2004               – 67 pkt.
  2. Wiktor Siemiński             ur. 2005               – 23 pkt.
  3. Nicolas Grek                     ur. 2004               – 17 pkt.
  4. Mateusz Dziamski          ur. 2005               – 15 pkt.

Kategoria junior (ur. 2003-2002)

  1. Cyprian Święch                               ur. 2003               – 46 pkt.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i mamy nadzieje, że obecny rok okaże się równie owocny w sukcesy jak ubiegły.

OSS