ORZEŁ CUP 2020

W sobotę 15.02.2020 r. w Lusowie odbył się turniej klubowy ORZEŁ CUP 2020. Jak co roku, turniej rozgrywał się w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. gen J. Dowbora Muśnickiego w Lusowie. Zawody zorganizowane zostały przez Klub Karate Tradycyjnego ORZEŁ Poznań oraz Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego  Orzeł Lusowo, przy wsparciu Gminy Tarnowo Podgórne.

Na macie stanęło około 100 zawodników i zawodniczek ze wszystkich sekcji, którzy zaprezentowali swoje umiejętności na najwyższym poziomie. Zawody rozgrywane były na dwóch matach w systemie każdy z każdym.

Na początku swoje umiejętności sprawdzały najmłodsze dzieci. W konkurencji kihon do lat 6, wszyscy zawodnicy stanęli na podium zajmując 1 miejsce i otrzymując medal oraz puchar.  Nagrodzona została ich postawa, umiejętności i chęć sprawdzenia się w tak młodym wieku.

Zawody kończyły konkurencje dla najstarszych zawodników w rocznikach młodzik i junior.

Każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsi w tym dniu stanęli na podium, gdzie otrzymali dyplomy, medale i puchar za I miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów.

OSS.

WYNIKI:

Kihon dzieci do lat 6 (ur. 2014 i młodsi)

                I MIEJSCE – Aleksandra Staniewska – sekcja Pogodna

                I MIEJSCE – Urszula Pawłowska – sekcja Lusowo

                I MIEJSCE – Michalina Ziółkowska – sekcja Wilda

                I MIEJSCE – Szymon Urbaniak – sekcja Lusowo

                I MIEJSCE – Horacy Majewski – sekcja Lusowo

Kihon dzieci 7 lat (ur. 2013)

                I MIEJSCE – Alan Frąckowiak – sekcja Kicin

                II MIEJSCE – Dominik Goździak – sekcja Kicin

                III MIEJSCE – Jakub Piechocki – sekcja Daszewice

                IV MIEJSCE – Tymon Fuliński – sekcja Daszewice

Kata dzieci do 7 lat (ur. 2013 i młodsi)

                I MIEJSCE – Albert Kulikowski – sekcja Lusowo

                II MIEJSCE – Jakub Gerke – sekcja Lusowo

                III MIEJSCE – Dominik Różak – sekcja Kamionki

                IV MIEJSCE – Ksawery Zieliński – sekcja Lusowo

Kihon dzieci 8-9 lat (ur. 2012-2011)

                I MIEJSCE – Konrad Włodarczyk – sekcja Orle Gniazdo

                II MIEJSCE – Julia Rybińska – sekcja Wilda

                III MIEJSCE – Lena Stróżyńska – sekcja Orle Gniazdo

                IV MIEJSCE – Piotr Pańczak – sekcja Tarnowo

Kata dzieci 8-9 lat (ur. 2012-2011) – 9-8 kyu

                I MIEJSCE – Borys Tyma – sekcja Lusowo

                II MIEJSCE – Wojciech Górecki – sekcja Daszewice

                III MIEJSCE – Borys Bączyk – sekcja Lusowo

                IV MIEJSCE – Wiktoria Kamyk – sekcja Kamionki

Kata dzieci 8-9 lat (ur. 2012-2011) – 7-6 kyu

                I MIEJSCE – Borys Cichecki –sekcja Kamionki

                II MIEJSCE – Milena Sokołowska – sekcja DK Jędruś

                III MIEJSCE – Maria Maćkiewicz – sekcja Orle Gniazdo

                IV MIEJSCE – Henryk Strzelecki – sekcja Lusowo

Kihon dzieci 10-11 lat (2010-2009)

                I MIEJSCE – Oliwia Starkowska – sekcja Orle Gniazdo

                II MIEJSCE – Paulina Tyburska – sekcja Tarnowo

                III MIEJSCE – Szymon Majka – sekcja Tarnowo

                IV MIEJSCE – Małgorzata Rybarczyk – sekcja Orle Gniazdo

Kata dzieci 10-11 lat (2010-2009) – 9-8 kyu

                I MIEJSCE – Bartłomiej Czajkowski – sekcja Tarnowo

                II MIEJSCE – Norbert Skwierczyński – sekcja Tarnowo

                III MIEJSCE – Maja Szczepaniak – sekcja Tarnowo

                IV MIEJSCE – Franciszek Mak – sekcja Kamionki

Kata dziewcząt 10-11 lat (ur. 2010-2009) – 6-4 kyu

                I MIEJSCE – Natalia Prewicz – sekcja Cicha

                II MIEJSCE – Maria Barszcz – sekcja Lusowo

                III MIEJSCE – Julia Wiktorowska – sekcja Kicin

                IV MIEJSCE – Magdalena Majewska – sekcja Lusowo

Kumite dziewcząt 10-11 lat (ur. 2010-2009) – 6-4 kyu

                I MIEJSCE – Maria Barszcz – sekcja Lusowo

                II MIEJSCE – Julia Wiktorowska – sekcja Kicin

                III MIEJSCE – Natalia Prewicz – sekcja Cicha

                IV MIEJSCE – Alicja Kantarek – sekcja Kamionki

Kata chłopców 10-11 lat (ur. 2010-2009) – 5-3 kyu

                I MIEJSCE – Antoni Frankowski – sekcja Lusowo

                II MIEJSCE – Tymoteusz Koźlik – sekcja Kamionki

                III MIEJSCE – Igor Pawlak – sekcja Lusowo

Kumite chłopców 10-11 lat (ur. 2010-2009) – 5-3 kyu

                I MIEJSCE – Tymoteusz Koźlik – sekcja Kamionki

                II MIEJSCE – Antoni Frankowski – sekcja Lusowo

                III MIEJSCE – Igor Pawlak – sekcja Lusowo

Kata chłopców 10-11 lat (ur. 2010-2009) – 7-6 kyu

                I MIEJSCE – Kacper Dziadowicz – sekcja Tarnowo

                II MIEJSCE – Adam Chojnowski – sekcja Orle Gniazdo

                III MIEJSCE – Olgierd Dobek – sekcja Morasko

                IV MIEJSCE – Marceli Majorczyk – sekcja Tarnowo

Kumite chłopców 10-11 lat (ur. 2010-2009) – 8-6 kyu

                I MIEJSCE – Olgierd Dobek – sekcja Morasko

                II MIEJSCE – Marceli Majorczyk – sekcja Tarnowo

                III MIEJSCE – Kuba Odunken – sekcja Lusowo

                IV MIEJSCE – Kacper Dziadowicz – sekcja Tarnowo

Kata chłopców 12-13 lat (ur. 2008-2007) – 7-6 kyu

                I MIEJSCE – Filip Dziadowicz – sekcja Tarnowo

                II MIEJSCE – Bartosz Wlazły – sekcja SP 64

                III MIEJSCE – Denys Mitsenko – sekcja Winiary

                IV MIEJSCE – Stanisław Iwina – sekcja Morasko

Kumite chłopców 12-13 lat (ur. 2008-2007) – 7-6 kyu

                I MIEJSCE – Filip Dziadowicz – sekcja Tarnowo

                II MIEJSCE – Stanisław Iwina – sekcja Morasko

                III MIEJSCE – Denys Mitsenko – sekcja Winiary

                IV MIEJSCE – Bartosz Wlazły – sekcja SP 64

Kata chłopców 12-13 lat (ur. 2008-2007) – 5-4 kyu

                I MIEJSCE – Adrian Wieczorek – sekcja SP 64

                II MIEJSCE – Jakub Janas – sekcja Lusowo

                III MIEJSCE – Mikołaj Woźniak – sekcja Pogodna

                IV MIEJSCE – Krystian Kowalski – sekcja Lusowo

Kumite chłopców 12-13 lat (ur. 2008-2007) – 5-4 kyu

                I MIEJSCE – Krystian Kowalski – sekcja Lusowo

                II MIEJSCE – Michał Tomczak –sekcja Pogodna

                III MIEJSCE – Mikołaj Woźniak – sekcja Pogodna

                IV MIEJSCE – Adrian Wieczorek – sekcja SP 64

Kata dziewcząt 12-13 lat (ur. 2008-2007) – 6-3 kyu

                I MIEJSCE – Marta Ciszak – sekcja Cicha

                II MIEJSCE – Julia Adamiak – sekcja Lusowo

                III MIEJSCE – Aleksandra Cichocka – sekcja Kicin

                IV MIEJSCE – Antonina Łakomy – sekcja SP 64

Kumite dziewcząt 12-13 lat (ur. 2008-2007) – 6-3 kyu

                I MIEJSCE – Julia Adamiak – sekcja Lusowo

                II MIEJSCE – Marta Ciszak – sekcja Cicha

                III MIEJSCE – Aleksandra Cichocka – sekcja Kicin

                IV MIEJSCE – Lena Frołow – sekcja Winiary

Kata chłopców 13-14 lat (2007-2006) – 5-3 kyu

                I MIEJSCE – Leon Frankowski – sekcja Lusowo

                II MIEJSCE – Adam Sokołowski – sekcja DK Jędruś

                III MIEJSCE – Wiktor Siemiński – sekcja Lusowo

                IV MIEJSCE – Józef Bełka – sekcja Winiary

Kumite chłopców 13-14 lat (2007-2006) – 5-3 kyu

                I MIEJSCE – Leon Frankowski – sekcja Lusowo

                II MIEJSCE – Wiktor Siemiński – sekcja Lusowo

                III MIEJSCE – Adam Sokołowski – sekcja DK Jędruś

                IV MIEJSCE – Józef Bełka – sekcja Winiary