III Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Tradycyjnym

W dniu 17.10.2020 r. hali mieszczącej się przy Zespole Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym zostały rozegrane III Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Tradycyjnym Pamięci gen. J. Dowbora Muśnickiego

W zawodach wystąpiło 220 zawodników z 12 klubów z całej Polski. Gościliśmy następujące kluby: KKT Ozorków, KKT “Nidan” Zielona Góra, KKT Zanshin Lubień Kujawski, IKT Wrocław, KKT Polkowice – Lubin, TKKT Tomaszów Lubelski, AKT “Samuraj” Gniezno, UKS KT “Orzeł” Września, KKT “Shoto” Piła, Włocławski KKT, Sanchin

Gospodarzami imprezy były KKT “Orzeł” Poznań i UKS KT “Orzeł” Lusowo.

Impreza została objęta patronatem honorowym Wójta Gminy Tarnowo Podgórne Pana Tadeusza Czajki oraz była współfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki “Program Sportowe Wakacje +”

Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, tym bardziej cieszą wyniki naszych zawodników:

– KKT Orzeł Poznań (3 złote medale, 5 srebrnych medali, 8 brązowych medali i 8 brązowych medali za 4 miejsce w konkurencji);

– UKS KT Orzeł Lusowo (11 złotych medali, 4 srebrne medale, 4 brązowe medale i 5 brązowych medali za 4 miejsce w konkurencji)

1. KIHON DZIECI DO LAT 6  
STANISŁAW PIELASZKIEWICZUKS KT ORZEŁ LUSOWO
FABIAN SZYMAŃSKIUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
IGOR PIECHOCKIUKS KT ORZEŁ LUSOWO
WIKTOR PŁOSZYŃSKIUKS KT ORZEŁ LUSOWO
WOJCIECH JANIKUKS KT ORZEŁ LUSOWO
ANTONI RADECKIUKS KT ORZEŁ LUSOWO
LAURA SEMENIUIKKK NIDAN ZIELONA GÓRA
GRZEGORZ PIELASZKIEWICZUKS KT ORZEŁ LUSOWO
HUBERT PRZYBYLSKIUKS KT ORZEŁ LUSOWO
JĘDRZEJ PINIARSKIKKT ORZEŁ POZNAŃ
DYMITR HRYCENKOUKS KT ORZEŁ LUSOWO
JAN WYLEGAŁAUKS KT ORZEŁ LUSOWO
AGATA CHIRREKUKS KT ORZEŁ LUSOWO
2. KIHON DZIECI 7 LAT  
MIEJSCE 1WOJCIECH NAJGRAKOWSKIKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 2GABRIEL CZAPLIŃSKIOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 3JAN PLUCIŃSKIUKS KT ORZEŁ LUSOWO
MIEJSCE 4ANNA WALĘDZIAKUKS KT ORZEŁ LUSOWO
3. KATA DZIECI 6-7 LAT (8-7 KYU)  
MIEJSCE 1KRZYSZTOF SOKOŁOWSKIKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 2JAKUB GIERTYCHKKT POLKOWICE LUBIN
MIEJSCE 3JAKUB URBANIAKKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 4HANNA NALEPAKKT POLKOWICE LUBIN
4. KIHON DZIECI 8-10 LAT  
MIEJSCE 1MAJA DUSZAUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 2AMELIA DERMIAGOUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 3SZYMON RZEŹNICZAKOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 4LENA STRÓŻYŃSKAKKT ORZEŁ POZNAŃ
5. KATA DZIEWCZĄT 8-9 LAT (9-7 KYU)  
MIEJSCE 1AGATA CZECHOWSKAOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 2GABRIELA FRĄTCZAKAkademia Zdrowia i KT Włocławek
MIEJSCE 3NIKOLA PILSKAOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 4JULIA LISOWSKAKKT ORZEŁ POZNAŃ
6. KATA DZIEWCZĄT 8-9 LAT (6 KYU)  
MIEJSCE 1OLIWIA KOLASAKKT POLKOWICE LUBIN
MIEJSCE 2KAROLINA KWARCIŃSKAKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
MIEJSCE 3NATASZA SKWARSKAKKT POLKOWICE LUBIN
MIEJSCE 4DARIA SEMENIUKKK NIDAN ZIELONA GÓRA
7. KATA CHŁOPCÓW 8-9 LAT (9-8 KYU)  
MIEJSCE 1BORYS TYMAUKS KT ORZEŁ LUSOWO
MIEJSCE 2HENRYK ZIĘBAKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 3KONRAD WŁODARCZYKKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 4JAKUB MADZIARZKKT POLKOWICE LUBIN
8. KATA CHŁOPCÓW 8-9 LAT (7 KYU)  
MIEJSCE 1JAKUB ŚLIWKIEWICZOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 2FILIP KULCZYKKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 3PIOTR WĄSIKKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 4MICHAŁ MACIĄGKK NIDAN ZIELONA GÓRA
9. KATA CHŁOPCÓW 8-9 LAT (6-5 KYU)  
MIEJSCE 1MICHAŁ WARZECHA NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 2JAN URBANIAKKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 3IGOR PREWICZKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 4BARTEK PILACZYŃSKIKK NIDAN ZIELONA GÓRA
10. KATA DZIEWCZĄT 10-11 LAT (9-8 KYU)  
MIEJSCE 1ANIELA BĄCZKOWSKAUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 2HELENA ZIĘBAKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 3OLIWIA BORKOWSKAKKT POLKOWICE LUBIN
MIEJSCE 4HANNA CZAPLIŃSKAOZORKOWSKI KLUB KARATE
11. KATA DZIEWCZĄT 10-11 LAT (7 KYU)  
MIEJSCE 1WIKTORIA ZAWIERUCHAOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 2NADIA MARTYKAKKT SANCHIN
MIEJSCE 3MAJA ŚLIWKIEWICZOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 4MARTYNA TRUBIŁOWICZKK NIDAN ZIELONA GÓRA
12. KATA DZIEWCZĄT 10-11 LAT (6 KYU)  
MIEJSCE 1MICHALINA WOLSKAKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 2NINA KLUCZYŃSKAWROCŁAW
MIEJSCE 3EMILIA BRONOWICKAKKT POLKOWICE LUBIN
MIEJSCE 4
13. KATA DZIEWCZĄT 10-11 LAT (5-3 KYU)  
MIEJSCE 1KSENIA GWIZDOWSKAKKT SHOTO Piła
MIEJSCE 2INKA ROGALSKAOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 3GABRIELA JĘDRUSIAKKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
MIEJSCE 4HANNA KEARNEYKKT POLKOWICE LUBIN
14. KUMITE DZIEWCZĄT 10-11 LAT (8-7 KYU)  
MIEJSCE 1WIKTORIA ZAWIERUCHAOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 2MAJA ŚLIWKIEWICZOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 3MARTYNA TRUBIŁOWICZKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 4AMELIA RETELEWSKAOZORKOWSKI KLUB KARATE
15. KUMITE DZIEWCZĄT 10-11 LAT (6 KYU)  
MIEJSCE 1MICHALINA WOLSKAKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 2NINA KLUCZYŃSKAWROCŁAW
MIEJSCE 3KINGA DUDAKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 4MAGDALENA MAJEWSKA UKS KKT ORZEŁ LUSOWO
16. KUMITE DZIEWCZĄT 10-11 LAT (5-3 KYU)  
MIEJSCE 1NATALIA PREWICZKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 2GABRIELA JĘDRUSIAKKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
MIEJSCE 3KSENIA GWIZDOWSKAKKT SHOTO Piła
MIEJSCE 4MARIA BARSZCZUKS KT ORZEŁ LUSOWO
17. KATA CHŁOPCÓW 10-11 LAT (9-8 KYU)  
MIEJSCE 1SZYMON HAŁASKKT POLKOWICE LUBIN
MIEJSCE 2ADAM BYKOWICZUKS KT ORZEŁ LUSOWO
MIEJSCE 3MAKSYM KONIECZNYOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 4ADAM GREKKKT ORZEŁ POZNAŃ
18. KATA CHŁOPCÓW10-11 LAT (7 KYU)  
MIEJSCE 1JAKUB OKRÓJWŁOCŁAWEK
MIEJSCE 2FABIAN STACHURSKIOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 3MAKSYMILIAN MAŁYNIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 4TOMASZ SZWEDAKK NIDAN ZIELONA GÓRA
19. KATA CHŁOPCÓW 10-11 LAT (6-4 KYU)  
MIEJSCE 1EMIL BIŃCZYCKIKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 2KUBA ODUNKENUKS KT ORZEŁ LUSOWO
MIEJSCE 3WOJCIECH WANKIEWICZOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 4KAMIL SOBCZAKUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
20. KATA CHŁOPCÓW 10-11 LAT (3 KYU)  
MIEJSCE 1MIKOŁAJ BUKRABAKKT POLKOWICE LUBIN
MIEJSCE 2MATEUSZ STĘPNIAKUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 3ANTONI FRANKOWSKIUKS KT ORZEŁ LUSOWO
MIEJSCE 4WIKTOR SEMENIUKKK NIDAN ZIELONA GÓRA
21. KUMITE CHŁOPCÓW 10-11 LAT (9-7 KYU)   
MIEJSCE 1MAKSYMILIAN MAŁYKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 2BARTŁOMIEJ CZAJKOWSKIUKS KT ORZEŁ LUSOWO
MIEJSCE 3FABIAN STACHURSKIOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 4TOMASZ SZWEDAKK NIDAN ZIELONA GÓRA
22. KUMITE CHŁOPCÓW 10-11 LAT (6 KYU)  
MIEJSCE 1WOJCIECH WANKIEWICZOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 2KUBA ODUNKENUKS KT ORZEŁ LUSOWO
MIEJSCE 3EMIL BIŃCZYCKIKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 4KAMIL SOBCZAKUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
23. KUMITE CHŁOPCÓW 10-11 LAT (5-3 KYU)  
MIEJSCE 1MIKOŁAJ BUKRABAKKT POLKOWICE LUBIN
MIEJSCE 2MATEUSZ STĘPNIAKUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 3WIKTOR SEMENIUKKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 4ANTONI FRANKOWSKIUKS KT ORZEŁ LUSOWO
24. KATA DZIEWCZĄT 12-13 LAT (7-6 KYU)  
MIEJSCE 1KAROLINA CIEŚLAKUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 2MARCELINA STAJKOWSKAUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 3ALEKSANDRA MERMELAKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 4AMELIA MURACHWROCŁAW
25. KATA DZIEWCZĄT 12-13 LAT (5-4 KYU)  
MIEJSCE 1JULIA NOWAKOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 2ANNA MIKSAOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 3OLIWIA JANOWIAKKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 4LENA FROŁOWKKT ORZEŁ POZNAŃ
26. KATA DZIEWCZĄT 12-13 LAT (3-2 KYU)  
MIEJSCE 1ZUZANNA KLAUZEOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 2MALGORZATA KOCIĘCKAOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 3MARTA CISZAKKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 4HANNA BANAŚKK NIDAN ZIELONA GÓRA
27. KUMITE DZIEWCZĄT 12-13 LAT (7-6 KYU)  
MIEJSCE 1KAROLINA CIEŚLAKUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 2MARCELINA STAJKOWSKAUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 3MARIA STAJKOWSKAUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 4WIKTORIA SZYMAŃSKAUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
28. KUMITE DZIEWCZĄT 12-13 LAT (5-4 KYU)  
MIEJSCE 1ANNA MIKSAOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 2OLIWIA JANOWIAKKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 3JULIA NOWAKOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 4GABRIELA JANOWIAKKKT ORZEŁ POZNAŃ
29. KUMITE DZIEWCZĄT 12-13 LAT (3-2 KYU)  
MIEJSCE 1MAŁGORZATA KOCIĘCKAOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 2HANNA BANAŚKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 3GAJA KRAŻEWSKAKKT POLKOWICE LUBIN
MIEJSCE 4MARTA CISZAKKKT ORZEŁ POZNAŃ
30. KATA CHŁOPCÓW 12-13 LAT (8-7 KYU)  
MIEJSCE 1NATAN LEWANDOWSKIKKT POLKOWICE LUBIN
MIEJSCE 2PATRYK KOWALSKIKKT SHOTO Piła
MIEJSCE 3TOMASZ RUDKIEWICZKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 4IGOR PIERZCHNICAKKT POLKOWICE LUBIN
31. KATA CHŁOPCÓW 12-13 LAT (6 KYU)  
MIEJSCE 1TOBIASZ MILAKKT SHOTO Piła
MIEJSCE 2ALEKSANDER WAWRZYNIAKLUBIEŃ KUJAWSKI
MIEJSCE 3SZYMON GOŹDZIAKKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 4VACAT
32. KATA CHŁOPCÓW 12-13 LAT (5-4 KYU)  
MIEJSCE 1MAKSYMILIAN NEĆTOMASZÓW
MIEJSCE 2ADRIAN KOSMALSKIKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
MIEJSCE 3IGOR DRZEWIECKIOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 4CYPRIAN KRZEMIŃSKIKKT SHOTO Piła
33. KATA CHŁOPCÓW 12-13 LAT (3-2 KYU)  
MIEJSCE 1KONRAD KAŁASZNIKOWNIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 2MATEUSZ RAKOWSKIKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
MIEJSCE 3IGOR KARSKINIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 4ADAM SOKOŁOWSKIKKT ORZEŁ POZNAŃ
34. KUMITE CHŁOPCÓW 12-13 LAT (8-7 KYU)   
MIEJSCE 1TOMASZ RUDKIEWICZKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 2PATRYK DUSZAUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 3PATRYK KOWALSKIKKT SHOTO Piła
MIEJSCE 4MATEUSZ TURBIŃSKIKKT POLKOWICE LUBIN
35. KUMITE CHŁOPCÓW 12-13 LAT (6 KYU)  
MIEJSCE 1ALEKSANDER WAWRZYNIAKKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
MIEJSCE 2TOBIASZ MILAKKT SHOTO Piła
MIEJSCE 3SZYMON GOŹDZIAKKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 4VACAT
36. KUMITE CHŁOPCÓW 12-13 LAT (5-4 KYU)  
MIEJSCE 1CYPRIAN KRZEMIŃSKIKKT SHOTO Piła
MIEJSCE 2ADRIAN KOSMALSKIKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
MIEJSCE 3IGOR DRZEWIECKIOZORKOWSKI KLUB KARATE
MIEJSCE 4ADRIAN WIECZOREKKKT ORZEŁ POZNAŃ
37. KUMITE CHŁOPCÓW 12-13 LAT (3-2 KYU)  
MIEJSCE 1KONRAD KAŁASZNIKOWNIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 2ADAM SOKOŁOWSKIKKT ORZEŁ POZNAŃ
MIEJSCE 3IGOR KARSKINIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 4VACAT
38. KATA DZIEWCZĄT JUNIOR MŁ. 7-4 KYU  
MIEJSCE 1WIKTORIA NOWICKAAKT SAMURAJ GNIEZNO
MIEJSCE 2ALEKSANDRA ARCZEWSKAAKT SAMURAJ GNIEZNO
MIEJSCE 3MARCELINA CIESIELSKAAKT SAMURAJ GNIEZNO
MIEJSCE 4DOMINIKA OLEKSYAKT SAMURAJ GNIEZNO
39. KATA DZIEWCZĄT JUNIOR MŁ.-JUNIOR 3-1 KYU   
MIEJSCE 1NATALIA PRZYWOJSKAOZORKOWSKI KK
MIEJSCE 2NATALIA SZUBAAKT SAMURAJ GNIEZNO
MIEJSCE 3KORNELIA KAŹMIERCZAKUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 4WIKTORIA WARZECHAKK NIDAN ZIELONA GÓRA
40. KUMITE DZIEWCZĄT JUNIOR MŁ.-JUNIOR (5-1 KYU) 
MIEJSCE 1NATALIA SZUBAAKT SAMURAJ GNIEZNO
MIEJSCE 2WIKTORIA WARZECHAKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 3KORNELIA KAŹMIERCZAKUKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 4WIKTORIA NOWICKAAKT SAMURAJ GNIEZNO
41. KATA CHŁOPCÓW JUNIOR MŁ. (8-5) KYU  
MIEJSCE 1JAKUB NOWAKUKS ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 2JAN TOMCZAKSANCHIN
MIEJSCE 3FILP AFTYKAKKT SHOTO Piła
MIEJSCE 4VACAT
42. KATA CHŁOPCÓW JUNIOR MŁ. (3-1) KYU  
MIEJSCE 1PAWEŁ MIKSAOZORKOWSKI KK
MIEJSCE 2GRACJAN BANASZCZYKOZORKOWSKI KK
MIEJSCE 3LEON FRANKOWSKIUKS KT ORZEŁ LUSOWO
MIEJSCE 4GRACJAN KUBIKKK NIDAN ZIELONA GÓRA
43. KUMITE CHŁOPCÓW JUNIORÓW MŁ. (8-5 KYU)   
MIEJSCE 1JAKUB NOWAKUKS ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 2FILIP AFTYKAKKT SHOTO Piła
MIEJSCE 3VACAT
MIEJSCE 4VACAT
44. KUMITE CHŁOPCÓW JUNIORÓW MŁ. (3-2 KYU)   
MIEJSCE 1GRACJAN BANASZCZYKOZORKOWSKI KK
MIEJSCE 2BARTOSZ PIWOŃSKIKKT SHOTO Piła
MIEJSCE 3LEON FRANKOWSKIUKS KT ORZEŁ LUSOWO
MIEJSCE 4WIKTOR SIEMIŃSKIUKS KT ORZEŁ LUSOWO
45. KATA CHŁOPCÓW JUNIOR-MŁODZ. (5-1) KYU  
MIEJSCE 1MACIEJ CHIRKOWSKIKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
MIEJSCE 2RAFAŁ KROSNOWSKIKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
MIEJSCE 3ADRIAN PAJĘCKIKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
MIEJSCE 4FILIP KRAŻEWSKIKKT POLKOWICE LUBIN
46. KUMITE CHŁOPCÓW JUNIOR-MŁODZ. (3-1 KYU)  
MIEJSCE 1ADAM CHIRKOWSKIKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
MIEJSCE 2ADRIAN PAJĘCKIKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
MIEJSCE 3RAFAŁ KROSNOWSKIKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
MIEJSCE 4VACAT
47. KATA KOBIET OLD GIRL  
MIEJSCE 1MAŁGORZATA STEPNIAKUKS KT ORZEŁ UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 2TERESA GWIZDOWSKAKKT SHOTO Piła
MIEJSCE 3JADWIGA BANAŚKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 4VACAT
48. KUMITE KOBIET OLD GIRL  
MIEJSCE 1MAŁGORZATA STEPNIAKUKS KT ORZEŁ UKS KT ORZEŁ WRZEŚNIA
MIEJSCE 2TERESA GWIZDOWSKAKKT SHOTO Piła
MIEJSCE 3VACAT
MIEJSCE 4VACAT
49. KATA OLD BOY MIESZANY (9-6 KYU)  
MIEJSCE 1ANATOL KAŁASZNIKOWKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 2TOMASZ TOMCZAKKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
MIEJSCE 3AGATA ADAMCZYKKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 4DARIUSZ WALTERKKT POLKOWICE LUBIN
50. KATA MĘŻCZYZN OLD BOY (5-4 KYU)  
MIEJSCE 1DOMINIK BOCIANKKT POLKOWICE LUBIN
MIEJSCE 2SEBASTIAN KUBIKKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 3ROBERT PIASECKIKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 4ARTUR MAŃKOKKT ZANSHIN Lubień Kujawski
51. KATA MĘŻCZYZN OLD BOY (3-1 KYU)   
MIEJSCE 1PIOTR KRAŻEWSKIKKT POLKOWICE LUBIN
MIEJSCE 2JAROSŁAW PIDŁYPCZAKKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 3ERNEST FILARKK NIDAN ZIELONA GÓRA
MIEJSCE 4MAREK GARDYZAKKT POLKOWICE LUBIN